переключити Nav
Кошик

 

Поширені запитання

Чому препарат такий дорогий?

На ціноутворення впливає декілька факторів:
  • вартість сировини, яку ми переважно імпортуємо з-за кордону
  • вартість виготовлення препарату
  • витрати на виробництво – електроенергія і природний газ, вартість яких постійно зростає, а також послуги з транспортування та зберігання
  • дистрибуція
Появі препарату передують роки досліджень та розробки, це потребує значних інвестицій і також відображається на кінцевій ціні.

Чому не можу придбати рецептурний препарат?

Існують законодавчі обмеження на продаж лікарських засобів в мережі інтернет. Ці обмеження стосуються, зокрема, рецептурних препаратів.
Додаткова інформація:
Зокрема, заборонена реалізація медикаментів з наркотичним складом, психотропними речовинами й прекурсорами, сильнодіючих, отруйних та імунобіологічних ліків. (ЗУ Про лікарські засоби за посиланням)

Можна купити мазі/розчини в великій тарі?

Ми можемо реалізовувати лише той об’єм, який зазначений у реєстраційному посвідченні на препарат. Препарат, про який Ви запитуєте, доступний лише в дозуванні…
Перевірити можна у Державному реєстрі лікарських засобів України

Чому ви не випускаєте препарат від COVID-19?

Наразі в світі не зареєстровано жодного препарату для лікування Covid-19. Ми виробляємо низку продукції, яка застосовується для лікування симптомів, що супроводжують COVID-19: антибіотики, інфузійні розчини для інтенсивної терапії, препарати, що застосовуються при пневмонії та інфекціях, лікарські засоби, які супроводжують значні ураження легень, для лікування нервової і серцево-судинної системи, аритмії, жарознижуючі.
Окрім того, ми виробляємо лікарський засіб Дексаметазон-Дарниця (Dexamethasone-Darnitsa), який наказом Міністерства охорони здоров'я від 26.01.2021 показаний для лікування коронавірусної хвороби COVID-19 у пацієнтів, які потребують додаткової кисневої терапії.

Коли почнете випуск вакцини від COVID-19?

Неможливо почати виробництво вакцини "завтра", оскільки це біологічне виробництво.
Наприклад, вакцину неможливо розробляти і виробляти в тій самій будівлі, що і виробництво ліків. Стандарти GMP (сертифікація на відповідність належній виробничій практиці) забороняють це робити через ризик перехресного зараження сировини і готової продукції під час виробництва.
Дарниця готова налагодити випуск вакцини за умови партнерства з урядом та гарантій реалізації визначених об’ємів. На сьогодні таких гарантій ми не маємо.

Якщо закінчився термін придатності препарату, його все ще можна приймати?

Ні, такий препарат не можна приймати у жодному разі. Рекомендуємо також дотримуватися температурного режиму зберігання, зазначеного в інструкції.

Звідки ви привозите сировину для своїх лікарських засобів?

Ми використовуємо інгредієнти, вироблені в Україні, в країнах Європейського Союзу та в Азії.
Походження сировини є менш важливим питанням, аніж контроль її якості. Вся сировина, яку ми використовуємо, має необхідні сертифікати якості, зареєстрована в Україні, проходить вхідний контроль, а також контроль якості проміжної та готової продукції.

Чи купляєте сировину в Індії та Китаї?

Світове виробництво інгредієнтів для лікарських засобів сконцентроване в Азії (зокрема в Індії та Китаї), звідти отримують сировину майже усі фармацевтичні компанії, і ми також.