переключити Nav
Кошик

Біль та запалення

А-Я А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Біль

Головний чи зубний біль – це, як правило, всього лише один із симптомів захворювання. За допомогою препаратів різного спектру дії біль можна вгамувати на деякий час. Головний і зубний біль може бути нестерпним, тому, а тому належне знеболення може суттєво покращити якість життя та забезпечити час на пошук причини Вашого стану.

Чому болить голова?

Головний біль – один з найбільш частих симптомів. Термін включає в себе всі типи болю й дискомфорту, локалізовані в області голови. До найпоширеніших типів головного болю належать: головний біль напруги і мігрень. Факторів, що можуть провокувати розвиток даних типів болю головного болю багато, деякі з них:

  • Стрес та емоційне перевантаження
  • Порушення режиму дня – наприклад, недостатня тривалість сну або надмірна тривалість сну
  • Несприятливі умови праці (наприклад, позмінна робота, тривале перебування в приміщенні, яке погано провітрюється, необхідність тривало перебувати в певній позиції
  • Шкідливі звички
  • Порушення режиму харчування (нерегулярне харчування та зокрема голод, може стати причиною головного болю)
  • Зміна умов навколишнього середовища
  • Застосування окремих лікарських засобів

Яким буває зубний біль?

Біль в зубах – це симптом, який не виникає сам по собі, а є наслідком того чи іншого захворювання. Найчастіше причиною зубного болю є карієс, пульпіт, пародонтит, періодонтит та інші. Самостійно вилікувати зубний біль не можна, тому необхідна допомога лікаря. Усе, що може людина зробити в домашніх умовах – зняти біль на деякий час. Препарати при зубному болю використовують епізодично та протягом обмеженого періоду. Вони необхідні для того, щоб тимчасово зняти біль до візиту до лікаря.

Засоби від головного та зубного болю

Засоби від головного чи зубного болю, як правило, не лікують, а допомагають зняти симптом, тому для з'ясування справжньої причини необхідно звернутися до лікаря.

Для полегшення головного та зубного болю можуть застосовуватись наступні групи засобів:

Анальгетики здатні надати знеболюючий ефект. Знімають симптоматику, але не використовуються для тривалого застосування. Прикладом такої допомоги при головному болю є парацетамол.

Нестероїдні протизапальні препарати знижують жар, біль та запалення, вони можуть діяти досить швидко і на кілька годин зберігають свій ефект Застосування комбінованих лікарських засобів може мати переваги, оскільки в таких препаратах діючі речовини можуть підсилювати дію один одного.

Однак ці засоби також не можна приймати тривалий час.

Нестероїдні протизапальні препарати ефективні при головному, і при зубному болю. Важливо пам'ятати про те, що ці препарати зможуть зняти симптом, але не здатні повністю усунути причину болю.

Придбати препарати від головного та зубного болю можна в інтернет-аптеці «Дарниця», не виходячи з дому.