переключити Nav
Кошик

Антибактеріальні та антисептичні засоби

А-Я А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Антибактеріальні та антисептичні засоби

Антибактеріальні та антисептичні засоби мають широкий спектр застосування, а принцип дії відрізняється в залежності від складу, властивостей і сфери застосування:

  • Антибактеріальні препарати – застосовуються для згубного впливу на бактеріальні збудники.
  • Антигрибкові препарати – пригнічують і зупиняють розмноження патогенних грибків.
  • Противірусні препарати – борються з вірусами, зупиняючи розвиток інфекційних захворювань.

У сучасному світі гігієна рук – є важливою складовою особистого та громадського здоров'я. Руки необхідно мити після поїздки в транспорті, відвідування лікарні, після того, як розплатилися на касі в супермаркеті й т.д. Звичайне миття рук – профілактика ГРВІ, грипу чи короновірусної інфекції. Від того, наскільки відповідальнао людина ставиться до миття рук, може залежати стан її здоров'я, і ​​здоров'я оточуючих її людей. Але не завжди є можливість помити руки тут і зараз, тому на допомогу приходять антисептичні препарати, які можуть вбити до 99% бактерій і вірусів.

Антисептики для рук

В онлайн-аптеці «Дарниця» можна придбати антисептики для обробки рук у вигляді спреїв, гелів і розчинів. Крім антисептиків існують і дезінфікуючі засоби, які можуть використовуватись для обробки інструментів чи поверхонь.

Антисептики для горла

Біль у горлі – один із симптомів захворювань верхніх дихальних шляхів, який може сигналізувати про початок інфекційного процесу, першими симптомами якого можуть бути дискомфорт при ковтанні чи відчуття першіння в горлі. Антисептики для горла існують у формі таблеток, розчинів для полоскань, спреїв, розсмоктуючих льодяників і розчинів для обробки мигдалин. Метод лікування вибирають в залежності від захворювання, віку пацієнта та суптніх захворювань

Антибактеріальні препарати

Антибіотики – це антибактеріальні препарати, які володіють вибірковою дією на на окремі види бактерій. Саме тому спочатку можуть бути призначені лабораторні дослідження, для визначення збудниказахворювання. Якщо причиною патологічного процесу є бактерія, призначають антибіотик, до якого даний збудник є чутливим. Віруси антибіотиком не лікують. Антибактеріальні препарати розрізняють за механізмом та спектром дії. Випускаються в різних формах – для перорального застосування (антибактеріальні таблетки), для місцевого застосування (гелі, мазі, краплі, лосьйони, спреї) чи для ін'єкцій (ампули).

Купити антисептичні та антибактеріальні лікарські препарати за вигідною ціною можна, не виходячи з дому, зробивши замовлення в онлайн-аптеці «Дарниця». Також,не варто займатися самолікуванням, перед застосуванням лікарського засобу потрібно проконсультуватись з лікарем.